Netflix Türkiye, 22-28 Nisan 2024 tarihleri arasında en çok izlenen filmlerini açıkladı. Haftalık izlenme sürelerine göre belirlenen Top 10 listesi, çeşitli türlerdeki popüler yapımları gözler önüne seriyor. Listenin zirvesinde ise "Rebel Moon — Part Two: The Scargiver" filmi yer alıyor.

"Rebel Moon" Netflix Türkiye'nin Zirvesinde

Netflix Türkiye'de 22-28 Nisan 2024 tarihleri arasında en çok izlenen filmler listesinin başında "Rebel Moon — Part Two: The Scargiver" yer alıyor. Film, isyankârların Ana Dünya'nın zalim güçlerine karşı mücadelesini ve bu süreçte kurulan bağları, ortaya çıkan kahramanları ve doğan efsaneleri konu alıyor.

rebel-moon-ikinci-bolum

Haftanın Dikkat Çeken Diğer Filmleri

Listede ikinci sırada yer alan "Siyah Telefon", gündüz vakti maskeli bir adam tarafından kaçırılan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Çocuğun tutulduğu ses geçirmeyen bodrumda bulunan bir telefondan, katilin önceki kurbanları arar. Üçüncü sırada ise "Ağaçkakan Woody Yaz Kampında" filmi bulunuyor. Filmde, ormandan kovulan Woody'nin Kamp Vuhu'ya yerleşmesi ve burada bir müfettişin kampı kapatma tehdidi ile karşılaşması işleniyor.

Bu hafta Netflix Türkiye'de izleyiciler tarafından tercih edilen bu yapımlar, çeşitli türlerdeki hikayeleri ile dikkat çekiyor ve geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.