Milas ilçesinde yaşamını sürdüren Rıfat Tansel Tugal, son derece üzücü bir olay sonucu hayatını kaybetti. İki çocuk babası olan Tugal, Yunanistan'ın güzel Mikonos adasına tatil amacıyla gitmişti. Ancak tatilinin trajik bir şekilde sona erdi. Mikonos adasında bulunduğu sırada bindiği teknenin kayalıklara çarpması sonucu yaşamını kaybeden Tansel Tugal, geride derin bir üzüntü bıraktı. Olay, sevdikleri ve tanıyanları arasında büyük bir şok etkisi yarattı. Peki, Rıfat Tansel Tugal kimdir kaç yaşında? Bot kazasında ölen Rıfat Tansel Tugal nereli?  İşte detaylar...

Rıfat Tansel Tugal kimdir kaç yaşında?

Muğla'nın Milas ilçesinde yerleşik olan ve çiftlikte organik tarım faaliyetleri yürüten 58 yaşındaki iş insanı Rıfat Tansel Tugal, Bodrum'da yaşayan, evli ve iki çocuk babası olarak tanınıyor. Organik tarım alanındaki çalışmalarıyla bilinen Tugal, Mikonos Adası'ndaki tatili sırasında üzücü bir olay sonucu hayatını kaybetti. Aynı olayda bir kişi yaralandı ve hemen tedavi altına alındı. Türk turist Rıfat Tansel Tugal, Mikonos Adası'nda tatil yaparken bindiği botun kayalıklara çarpması nedeniyle yaşamını yitirdi.

Bot kazasında ölen Rıfat Tansel Tugal nereli? 

 Mikonos Adası'nda tatil yapan Türk turist Rıfat Tansel Tugal, botun kayalıklara çarpması sonucu hayatını kaybederken Tansel Tugal'ın Muğla ilinin Milas ilçesinden olduğu öğrenildi.

İrem Uslu kimdir, kaç yaşında? Güldür Güldür Mesut’un eşi nereli? İrem Uslu ne iş yapıyor? İrem Uslu kimdir, kaç yaşında? Güldür Güldür Mesut’un eşi nereli? İrem Uslu ne iş yapıyor?