Şükrü Özyıldız ve Özge Özberk'in başrolünde yer aldığı Ruhun Duymaz dizisi nerede çekiliyor? Dizinin konusu ve oyuncuları merak konusu.

"Ruhun Duymaz" dizisi, Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan bir yapım. Dizi, yaz sezonunda başlamış olup, başrollerini Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız'ın paylaştığı romantik komedi ve macera türünde bir yapım. Yönetmenliğini Aytaç Çiçek'in üstlendiği dizinin senaryosu Ayşe Üner Kutlu, Denir Gürlek ve Dilek İyigün tarafından yazılmış.

Ruhun Duymaz dizisi nerede çekiliyor?

Dizi, İstanbul'da çekiliyor ve sektörde birçok dizi gibi bu şehirde çekimler gerçekleştiriliyor. Özellikle İstanbul'un Levent, Beşiktaş, Sarıyer, Üsküdar, Beykoz, Beyoğlu gibi ilçelerinde ve bu ilçelere bağlı olan Bebek, Ortaköy, Taksim, Levent gibi popüler yerlerde çekimler yapılıyor.

Dizinin konusu, bir polisin azılı bir suçluyu yakalamak için yaptığı çalışmaları ve bu süreçte beklenmedik bir kişinin olaylara dahil olmasıyla gelişen olayları ele alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Özberk (Ece), Şükrü Özyıldız (Onur), Tuğrul Tülek (Civan), Aslı Sümen (Hilal), Şehsuvar Aktaş (Müfit), Zuhal Gencer (Handan), Ülkü Duru, Mert Öner, Gamze Doğanoğlu ve Kadir Polatçı gibi isimler yer alıyor.

Dizi, izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor ve Fox Tv ekranlarında pazartesi akşamları yayın hayatına devam ediyor. Görsel açıdan zengin ve dikkat çekici mekanlarda çekimler gerçekleştirilen "Ruhun Duymaz", izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Özellikle iç mekanlarda kullanılan gösterişli yapılar ve dış mekanlarda tercih edilen ferah ve göze hoş gelen semtler, dizinin görsel zenginliğine katkıda bulunuyor.