Ordu Futbolu'nda son yıllarda dikkat çeken Kadın Futbol Takımları'ndan olan ve geçen sezon Play-Off oynadığı Kadın Futbol 2.Ligi'ne bu sezonda iyi başlayan ancak sezonun ikinci yarısında oynadığı maçların tamamını kaybeden Rüsumat4 Gençlikspor, sezon finali maçına çıkıyor. Rüsumat4 Gençlik ve Spor bu sezon ligde oynadığı son yedi karşılaşmada yedi mağlubiyet alırken ligde ise bir anda yedinci sıraya geriledi ve son hafta lig sonuncusu Sicim Grup Ankara Metropol Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Rüsumatt44

Hakan Yurdakul gözetiminde son yıllarda çıkışta olan bir takım olan Rüsumat4 Gençlik ve Spor için bu sezon işler yolunda gitmezken, takım 13 lig maçında 3 galibiyet 1 beraberlik ve 9 mağlubiyet alarak 10 puan toplamıştı. Ligde son galibiyetini Sicim Grup Ankara Metropol Spor karşısında alan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, ligde 8 puanı olan rakibi karşısında hafta sonu oynanacak olan maçı kaybetmesi halinde küme düşen taraf olacak. Rüsumat4 Gençlikspor, Cumartesi günü oynanacak olan maç öncesinde Ordulu futbolseverlerden destek bekliyor.

rüsumat-4-8

Rüsumat4 Gençlik ve Spor ile Sicim Grup Ankara Metropol Spor arasında oynanacak olan mücadele 9 Mart'ta saat 12:00'de Karşıyaka Tesisleri 2 Nolu Saha'da oynanacak ve Ordu ekibi bir puan alması halinde ligde kalacak.
 

Editör: Samet Karadağ