2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 2.Ligi'nde ilk 6 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet almasına rağmen daha sonra adeta şalter indiren Rüsumat4 Gençlik ve Spor, geçen hafta deplasmanda aldığı Kılıçaslan Yıldızspor mağlubiyeti kümede kalma umutlarını son haftaya taşıdı. Rüsumat4 Gençlik ve Spor bu sezon ligde oynadığı son yedi karşılaşmada yedi mağlubiyet alırken ligde ise bir anda yedinci sıraya geriledi ve son hafta lig sonuncusu Sicim Grup Ankara Metropol Spor maçı hazırlıklarına başladı.

Rüsumatt44

Hakan Yurdakul gözetiminde son yıllarda çıkışta olan bir takım olan Rüsumat4 Gençlik ve Spor için bu sezon işler yolunda gitmezken, takım 13 lig maçında 3 galibiyet 1 beraberlik ve 9 mağlubiyet alarak 10 puan toplamıştı. Ligde son galibiyetini Sicim Grup Ankara Metropol Spor karşısında alan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, ligde 8 puanı olan rakibi karşısında hafta sonu oynanacak olan maçı kaybetmesi halinde küme düşen taraf olacak.

rüsumat-5

Rüsumat4 Gençlik ve Spor ile Sicim Grup Ankara Metropol Spor arasında oynanacak olan mücadele 9 Mart'ta saat 12:00'de Karşıyaka Tesisleri 2 Nolu Saha'da oynanacak ve Ordu ekibi bir puan alması halinde ligde kalacak.
 

Editör: Samet Karadağ