2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 2.Ligi'nde mücadele eden ve bu sezon oynadığı maçlarda aldığı puan ya da puanlarla birlikte Play-Off oynamak isteyen Rüsumat4 Gençlik ve Spor, sezonun ikinci yarısını Ankara'da açtı. Rüsumat4 Gençlik ve Spor, sezonun ilk haftasında Ordu'da konuk ettiği Gölbaşı Belediyespor'a farklı kaybederken, Ankara'da ise daha dirençli bir oyun ortaya koydu. Ordu temsilcisi, Başkent Ankara'da istediğini ise alamadı.

Rüsumatt44


Bu sezon oynadığı tüm maçlarını kazanan Gölbaşı Belediyespor, Ankara Gölbaşı Sentetik Saha'daki maçta Rüsumat4 Gençlik ve Spor karşısında mutlak favori olarak çıkarken Ordu ekibini yenmeyi başardı. Bu sezon oynadığı maçlarda gol dahi yemeyen ve bir ayağını Kadın Futbol 1.Ligi'ne atan Gölbaşı Belediyespor, kendi sahasında ve taraftarı önünde oynadığı maçta Rüsumat4 Gençlik ve Spor'u 1-0 yendi. Maçın ardından Gölbaşı Belediyespor puanını 24 yaparken, Rüsumat4 Gençlik ve Spor ise 10 puanda kaldı.

rüsumat-4-8

Ordu'yu Kadın Futbol 2.Ligi'nde temsil eden tek takım olan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, önümüzdeki hafta Ordu'da Kastamonu Gücüspor'u konuk edecek.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ