2023-2024 sezonunda TFF Kadın Futbol 2.Ligi'nde mücadele eden Rüsumat4 Gençlik ve Spor, sezonun ikinci yarısının ilk iç saha maçına çıkacak. Geçen hafta Ankara deplasmanında sahaya çıkan ve lider Gölbaşı Belediyespor karşısında 1-0 mağlup olarak Ordu'ya dönen Hakan Yurdakul'un öğrencileri, bu hafta Ordu'da kazanmak istiyor. Ligde erteleme maçı ile birlikte son oynadığı iki maçını kaybeden Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu maçta ise kazanarak yeniden çıkışa geçmek istiyor.

Rüsumatt44

Rakibi ile adeta altı puan niteliği taşıyan bir maça çıkacak olan Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu sezon oynadığı 8 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 4 mağlubiyet ile 10 puan toplarken ligde dördüncü sırada yer alıyor. Ordu'ya gelecek olan Kastamonu Gücüspor ise 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 14 puanla ligde üçüncü sırada yer alıyor. Rüsumat4 Gençlik ve Spor, bu Pazar oynayacağı maçta taraftar desteği bekliyor.

rüsumat-5

Rüsumat4 Gençlik ve Spor ile Kastamonu Gücüspor arasındaki karşılaşma 4 Şubat Pazar günü saat 11:00'de Karşıyaka Tesisleri 2 Nolu Saha'da oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ