Tokat'ta bir hastanede görevli 27 yaşındaki Sefa Türel, sevgilisi Damlanur Sarı'ya unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istedi. Bu özel anı ölümsüzleştirmek için Ordu Dalış Kulübü ile iletişime geçen Türel, dalış sırasında sevdiğine evlilik teklifi etmeyi planladı.

Dalış eğitmeni Hakan Güney ile hazırlıklarını tamamlayan çift, Yason Burnu mevkiinde denize açıldı. Bir süre sonra dalışa geçen Türel, 5 metre derinlikte "Benimle evlenir misin?" yazılı pankartı açarak Sarı'ya sürpriz yaptı.

Teklifi ilk anda fark edemeyen Sarı, pankarttaki yazıyı okuduktan sonra Sefa Türel'e sarıldı. Sevinç gözyaşlarına boğulan Sarı, evlilik teklifini kabul etti. Türel, daha sonra sevdiğinin parmağına yüzük takarak bu mutlu anı ölümsüzleştirdi.

A A 20240629 35003924 35003922 O R D U D A S A G L I K P E R S O N E L I N D E N K I Z A R K A D A S I N A S U A L T I N D A P A N K A R T L I S U R P R I Z E V L I L I K T E K L I F I

Sefa Türel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Unutamayacakları bir evlilik teklifi yapmak istediklerini ve bu nedenle dalış sırasında sevdiğine evlilik teklifi etmeyi planladıklarını" söyledi. Türel, "Suyun altında büyük keyif aldık ve ayrıca unutulmaz bir anı yaşadık" diye konuştu. AA

Editör: Atakan Öztürk