Şahane Hayatım'ın heyecanla beklenen yeni bölümünde gerilim tavan yapıyor! Son bölümde Şebnem ve Onur'un tehdit edilmesi ve bu tehdidin arkasındaki kişinin kim olduğu merak konusu olmuştu. Yeni fragmanda ise bu gizem çözülmeye başlıyor ve beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

Onur'un Suçu Gün Yüzüne Çıkıyor mu?

Fragmanda Şebnem, Onur'un kardeşini öldürdüğü gerçeğini Mesut'a anlatmak zorunda kalıyor ve çaresizlik içinde kıvranıyor. Didem ise cinayetle ilgili tehditlerini sürdürüyor ve bu olayı planlayıp planlamadığı merak konusu olmaya devam ediyor. Gerçekleri Mesut'a açıklayan Onur ise pişmanlık içinde kardeşini yanlışlıkla öldürdüğünü itiraf ediyor.

Film Şahane Hayatım

Şebnem ve Elif Karşı Karşıya!

Tüm bu karmaşanın ortasında Şebnem ve Elif arasında gerilim tırmandırılıyor. Fragmanda Elif'e tokat atan Şebnem, öfkesini ve hayal kırıklığını bu şekilde ifade ediyor. Bu tokat, aralarındaki ilişkinin geleceği için ne anlama geliyor merak konusu.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yeni bölümde Onur'un işlediği cinayetin gizemi çözülecek mi? Didem'in planları ne? Şebnem ve Elif arasındaki gerilim nereye varacak? Tüm bu soruların cevabı Şahane Hayatım'ın yeni bölümünde.

Dizi Film

Şahane Hayatım yeni fragman yayınlandı mı? Dizinin 24. bölüm tanıtım fragmanı