Saski’nin Şampiyonu Özel Kalem

29 Mayıs 2014 Perşembe 16:44
Bu haber 75621 kez okundu

Bu yıl 9.’su düzenlenen SASKİ Futbol Turnuvası, Alp Sosyal ve Özel Kalem arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Baştan sona büyük çekişmenin yaşandığı müsabakada, penaltılar sonrasında şampiyonluğa uzanan takım Özel Kalem oldu....

Saski’nin Şampiyonu Özel Kalem

Bu yıl 9.’su düzenlenen SASKİ Futbol Turnuvası, Alp Sosyal ve Özel Kalem arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Baştan sona büyük çekişmenin yaşandığı müsabakada, penaltılar sonrasında şampiyonluğa uzanan takım Özel Kalem oldu. Şampiyon takım kupasını SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in elinden aldı.
Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından bu yıl 9. düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası, Alp Sosyal ve Özel Kalem arasında oynan final maçı ile sona erdi. SASKİ personelinin yoğun ilgi gösterdiği final maçının kazananı penaltılar sonrasında Özel Kalem oldu. Maçın ardından düzenlenen ödül töreninde ilk üç takımı da tebrik eden SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, ardından şampiyon takıma kupasını takdim etti. Turnuvanın SASKİ ailesinin birlik ve beraberliğine önemli katkıları olduğunun altını çizen Rüstem Keleş, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x