Ordu'da bu sezon Kabadüz Belediyespor forması giyen Samed İçköprü, ligde sezonun bitmesinin ardından takımdan ayrıldığını açıkladı. Kabadüz Belediyespor'da 2021-2022 sezonunda şampiyonluk sevinci yaşayan ve geçen sezon Eskipazarspor forması ile final oynayan Samed İçköprü, bu sezon ise yeniden şampiyonluk yaşadığı Kabadüz Belediyespor'a dönmüş burada Çeyrek Finale kadar yükselen takımın önemli bir parçası olmuştu.

Eskipazarspor’da yetişen ve burada forma giydikten sonra 2019-2020 yılında Ordu Gücü Futbol Kulübü’ne transfer olan Samed İçköprü, BAL’da 9 maça çıktıktan sonra Kabadüz Belediyespor’a transfer olmuştu. Burada şampiyonluk sevinci yaşayan ve Eskipazarspor'a transfer olan İçköprü, Eskipazarspor'da da finale kadar yükselmişti. Bu sezon başında Galataspor ile anlaşan ancak maça çıkmadan Kabadüz Belediyespor'a geöen İçköprü, bu sezon bitinde takımdan ayrıldı.

Samed İçköprü için yeni sezon öncesinde Süper Amatör Lig'de birçok takımın teklif yapması beklenirken, Ordu 1.Amatör Lig'de sayısız maça çıkan 1997 doğumlu İçköprü BAL'da ise 9 kez forma giyme başarısı gösterdi.