Vatandaşların sorunlarını mecliste gündeme getirerek çözülmesi aşamasında yoğun çaba sarf eden ve 5 yıl boyunda hem Ordu Büyükşehir Belediyesi hem de Altınordu Belediyesi meclisinde aktif görev yağan Sami Torun, bu süreçte desteklerinden dolayı basın kuruluşlarını ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulunmaya devam ediyor.

 “Altınordu milliyetçiliği yaptım”

Bu kapsamda gazetemizi ziyaret eden Sami Torun, “ Altınordu Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi'nde 5 yıl boyunca görev yaptım. Vatandaşın buradaki eksiklerini Altınordu’nun özelinde ama Ordu’nun tamamının sıkıntılarını dile getirmeye çalıştım. Siyaset üstü bir tavırla, siyasi polemiklere de girmeden tamamen Altınordu milliyetçiliği yaparak vatandaşların sıkıntılarını Büyükşehirde ve Altınordu'da bu dillendirdim. Tabii burada da en büyük desteği Ordu’muzun güzide basın emekçilerinden, basın mensuplarından, medya kuruluşlarından aldım en büyük desteği.” Dedi.

Torun, bana beş senelik dönemde verilen destek için teşekkürlerimi sunuyorum ve bundan sonra da Ordu’nun hangi sıkıntısı varsa, Ordulu vatandaşın ne sıkıntısı varsa her zaman yanlarında olacağım elimden geldiği kadar. Orada da gene omuz omuza birbirimize destek vererek inşallah yine yol yürüyeceğiz diye konuştu.

Editör: Soner Özdemir