Ordu 1.Amatör Lig'de daha önce birçok kez şampiyonluk sevinci yaşayan ve şampiyonluklara bir yenisini Galataspor formasıyla ekleyen Kemal Kerem Köksal, Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan final maçında takımına şampiyonluğu getiren golü atmıştı. Orduspor altyapısında futbola başlayan 1995 doğumlu Kemal Kerem Köksal, 2013-2014 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de İl Özel İdarespor ismiyle mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ilk şampiyonluğunu yaşarken ardından 2019-2020 sezonunda Ulubey Belediyespor ile şampiyonluk sevinci yaşamıştı. 2021-2022 sezonunda Kabadüz Belediyespor'da şampiyon olan Köksal, Ordu'da dördüncü kez farklı bir takımda kupa kaldırdı.

Galataspor-2

Final maçında 100.dakikada attığı golle takımına şampiyonluğu getiren Kemal Kerem Köksal maçın ardından Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a sıcağı sıcağına yaptığı açıklamada ''Gerçekten çok mutluyuz. Bunu çok istemiştik sezon başından bu yana çalışarak. Sekiz aylık bir süreç var Eylül’ün birinden bu yana çalışıyoruz. Allah’ta bana nasip etti onu. Herkes ister. Kalbim temizmiş, bugünden beri de içimde böyle bir his vardı. Çok şükür şampiyon olduk, kupayı aldık. Bundan daha büyük bir mutluluk yok.'' dedi.

galataspor-11

Maç sonunda büyük mutluluk yaşayan ve şampiyonluk sevincini doyasıya yaşayan Kemal Kerem Köksal sezon boyunca tribünlerde takımı destekleyen altyapı futbolcularına da teşekkür ederken ''Onlar her maç geliyor. Akademi takımlarımızda oynayan futbolcular bize destek oluyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum'' açıklamasını yaptı.