Samsun'un Havza ilçesinde meydana gelen bir trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti ve 7 kişi yaralandı. Karşı yönden gelen iki aracın çarpıştığı kazada savrulan arabalardan birisi yolda ilerleyen bir motorsiklete daha çarptı.

Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 1 ölü, 7 yaralı

kaza-4

Samsun'un Havza ilçesinde gerçekleşen bu üzücü olayda, Ender Tütüncü'nün kontrolündeki araç ile Ayhan Eğilmez'in yönetimindeki araç karşı yönden çarpıştı. Yolda ilerleyen Aslan Bilen'in kullandığı motosiklete, savrulan bir otomobil çarptı.

Kazaya hızla müdahale edilmesi için, jandarma, itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekipleri hemen olay yerine yönlendirildi. Çevredekilerin ihbarı sayesinde hızlı bir şekilde önlem alındı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Havza İtfaiye Amirliği'nin özverili ekipleri, araçlarda sıkışan yaralıları başarılı bir şekilde kurtardı.

Yaralıların İsimleri Belli oldu

Kazada, sürücülerle birlikte Fatma Betül Tütüncü, Berk Tütüncü, Beren Tütüncü, Aslan Bilen, Kübra Eğilmez ve 4 aylık bebek Aplarslan Eğilmez yaralandı. Maalesef, bu üzücü olayda ağır yaralanan sürücü Ayhan Eğilmez, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ayhan Eğilmez, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı'nda jandarma uzman çavuş olarak çalışmaktaydı. İzin dönüşü için Havza'nın Beyören Mahallesi'nden yola çıkmıştı.

Kaynak: HABER MERKEZİ