Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Dr. M. Hilmi Güler olurken Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu milletvekili Naci Şanlıtürk’ten hem destek hem de iddialı açıklama geldi.

Şanlıtürk, sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi: “Cumhur İttifakı paydaşımız Ak Parti ile birlikte ittifak halinde gireceğimiz 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde; Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden aday gösterilmiştir. Cenab-ı Allah hayırlı uğurlu etsin.

Başarılar diliyorum

Cumhur İttifakı paydaşlığı içerisinde Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a söz verdiğimiz gibi yapılacak seçimlerde, Cumhur İttifakı olarak inşallah Ordu’da 20 belediyenin 20'sini de alacağız.  Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Teşkilatları olarak aday gösterilen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere; ilçe belediyelerinde aday gösterilecek belediye başkan adaylarımıza da şimdiden başarılar diliyorum.”  Haber merkezi

MHP’ye Ordu’da Üç İlçe Mİ Verilecek? MHP’ye Ordu’da Üç İlçe Mİ Verilecek?

Editör: Soner Özdemir