Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, dedikodulara cevap vererek, “Rotasını şer, nifak, fitne ve fesat odaklarına çevirmiş eski ve eskimiş ülkücüler, asla bu mücadelemizde muvaffakiyet sağlayamayacaklardır. Kazdıkları çukurda boğulanlara aziz milletimiz gereken cevabı vermiştir” dedi.

Şanlıtürk, bayramlaşma proğramları çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Ordu İl Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette önemli mesajlar verdi.

Sdgvsdfgvdfvb

Türkiye Kamu Sen Ordu İl Başkanı Hasan Ali Yılmaz ve Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarıyla bir araya gelen Milletvekili Şanlıtürk, Kamu Sen’in seçim sürecinde dik ve onurlu duruşu ile Cumhur İttifakı’na verdiği destek için teşekkür etti.

Şanlıtürk, “Hepiniz şahitsiniz İl Başkanımız Sayın Mehmet Özçelik ile İlçe Başkanımız Sayın Dinçer Kurucu ve il, ilçe teşkilatlarımızın bütün mensuplarıyla gitmediğimiz ilçe, gitmediğimiz mahalle girmediğimiz sokak bırakmadık. Bütün bu gayretimiz Cumhur İttifakı’nın kurulmasına öncü olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız, bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye verdiğimiz söz ve taahhüdü yerine getirmekti. Bütün olumsuzluklara rağmen Ordu’da bütün gayemiz Cumhur İttifakı’nın kazanması idi. Bunu başardığımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

31 Mart mahalli ve yerel yönetimler seçimlerinde Kamu Sen’in Cumhur İttifakı’na verdiği destek için teşekkürlerini sunan Şanlıtürk, MHP içerisindeki nifak ve bozgunculara da çok anlamlı mesajlar gönderdi.

Şanlıtürk; “YSK’ya yapılan itiraz başvuruları nihayet belli oldu. Ordu’da Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Cumhur İttifakı adayımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmuştur. Bundan sonra zaman hizmet zamanıdır. 19 ilçemizde Cumhur İttifakı belediyelerimizin yanı sıra başka ilçelerde de seçim kazanan diğer siyasi parti belediye başkanlarımızla ayrışmadan, ötekileştirmeden Ordumuz için hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.