Başkan Şanlıtürk, Ordu genelinde bugüne kadar vatandaşların sesi olan ve görev yaptıkları mahallerin sorunlarının çözümü yönünde muhtarları yalnız bırakmamaya devam ediyor.
Göreve geldiği günden beri, partisinde geleneksel hale getirdiği haftalık olağan İl Yönetim Kurulu Toplantısını bu haftada gerçekleştiren Başkan Şanlıtürk, alınan kararların Ordu’ya hayırlara vesile olmasını diledikten sonra rotayı Muhtarlar Derneğine gerçekleştirdiği ziyarete çevirdi.
Muhtarların sorun ve taleplerini pür dikkat dinleyen Başkan Şanlıtürk, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “Altınordu İlçe Başkanımız Dinçer Kurucu, İl Sekreterimiz Mehmet Özçelik ve İl Başkan Yardımcımız Erol Güreşçi ile birlikte; Ordu Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Merve Karakaya ve Derneğe bağlı kıymetli muhtarlarımız ziyaret ettik. Mahallelerimizin sorunlarıyla ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Muhtarlarımızın taleplerini aldık.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı olarak sorunların yetkili kurumlarımıza iletilmesi ve çözümü noktasında takipçisi olacağımızın sözünü verdik.
Vatandaşlarımıza hizmetlerin götürülmesi anlamında çok önemli bir görev ifa eden tüm muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Haber Merkezi