Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de ki çalışmaları kapsamında önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı nedeniyle Ankara'da bulunan ilçe belediye başkanları ile, Gazi Meclisimizde bir araya gelen Milletvekili Şanlıtürk, Cumhur İttifakının birlik ve beraberliğinin asla yıkılmayacağına dikkat çekerek bu ziyarette; “Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Hem ülkemiz hem de şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Belediyelerimizin çalışmalarını önemsiyoruz. Talep ve beklentilere en kısa zamanda çözüm üretmeye çalışacağız” dedi.

İlçe Belediye Başkanları ve AK Parti Ordu Milletvekilleri ile birlikte Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş’u beraberinde ki heyetle birlikte ziyaret eden Milletvekili Şanlıtürk; “Ak Parti Ordu Milletvekillerimiz Ibrahim Ufuk Kaynak, Mustafa Hamarat ve ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte; TBMM Başkanımız, Ordulu hemşehrimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. 

Kendilerine nazik misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri dolayısıyla şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Şanlıtürk, ilçe belediye başkanları ile birlikte, Diyanet İşleri Başkanı, Kabadüzlü hemşehrimiz Prof. Dr. Ali Erbaş'ı ziyaret etti. 

Erbaş’ın misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri dolayısıyla teşekkürlerini ileten Milletvekili Şanlıtürk, ilçe belediye başkanlarının da yapmış olduğu çalışmaları ve taleplerininin çözüme kavuşması için bütün gayretlerin sarf edileceğini belirtti.

Karlıbel: Fındık Üretimi İçin Teşvik Verilsin Karlıbel: Fındık Üretimi İçin Teşvik Verilsin

Editör: Zeynep Telci