Ordu Valiliği görevine atanan Muammer Erol'u makamında ziyaret eden Şanlıtürk, ardından yaptığı açıklamada, "Son açıklanan Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile ilimize atanan Ordu Valimiz Sayın Muammer Erol’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Sayın Valimizin deneyimleri, bilgi birikimi ve hukukçu kimliği ile ilimize çok büyük hizmetler yapacağına inanıyorum.” Dedi.

Ordu’nun bir evladı olarak, milletvekili olarak Valimizin her zaman yanında ve destekçisi olacağız diyen Şanlıtürk, “Bütün meselelerde hukukun içerisinde kalarak, yasalar çerçevesinde görev tanımına uyarak ve hakkaniyet ölçülerine riayet ederek tam bir takım oyunu bilinciyle İlimize birlikte hizmet edeceğiz inşallah. Sayın Valimizin geçmişte görev yaptığı yerlerdeki başarılarına ilave olarak ilimizde de çok başarılı hizmetler yapacağına inanıyorum. Çalışmalarında başarılar diliyor, Allah’tan hayırlı hizmetler yapmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Milletvekili Şanlıtürk, Malazgirt Zaferinin yıldönümünde ise, ''Sultan Alparslan Liderliğinde Kazanılan ve Anadolu'nun Kapılarını Türklere Açan Malazgirt Zaferi'nin Yıl Dönümünde Bu Topraklara Vatan Dedirten Tüm Atalarımızı Rahmet ve Minnetle Anıyoruz'' diye konuştu.

Şanlıtürk, son olarakta, Büyük Taarruz'un 101. Yıldönümü için, ''Anadolu'yu Sonsuza Kadar Türk Milletinin Yurdu İlan Eden Büyük Taarruz'un 101. Yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını Rahmet ve Minnetle Anıyoruz'' ifadelerini kullandı. haber merkezi

Aksoy’a Şanlıtürk’ten ziyaret Aksoy’a Şanlıtürk’ten ziyaret