Şefika Natalie Gümüş kimdir kaç yaşındadır? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Şefika Nataile Gümüş Kimdir

"Merak ediyorum, niye açıklamalarım bu kadar ilgi çekici? Kızım bana eşcinsel olduğunu söylediğinde, duyarsız kalmadım. Onun mutluluğu benim için önceliklidir. Eğer bana gelip 'Bir adam öldürdüm' ya da 'Çok mutsuzum' deseydi, o zaman tepki gösterirdim ve üzülürdüm. Sonuçta hepimiz mutluluğun peşinde değil miyiz? Kızım eşcinsel kimliğiyle mutluysa, benim görevim onu desteklemek. Yakında evlenecekler ve ben de düğünlerinde olacağım. Kızımın eşcinsel olduğunu açıklamam normal bir olay olmalı. Zenne filmi, benim için anlamlı bir mesaj taşıyor gibi görünüyor. Kızıma olan desteğimi ifade etmek adına, bu filmi ona armağan ediyorum."

Bir süredir tedavi gören oyuncu Ünal Silver hayatını kaybetti. Haberi, oyuncunun menajerlik ajansı duyurdu.

Ünal Silver Kimdir

Ünal Silver, 16 Temmuz 1948 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Asıl adı Ünal Gümüş’tür. Hamburg, Berlin, Londra ve New York’ta Çeşitli Oyunculuk Workshop’ları eğitimi aldı. 2010 yılında Deli Saraylı dizisinde Amiral Sir Edward rolünü oynadı.

Ayrıca Tuba Büyüküstün'ün başrolde oynadığı Gönülçelen dizisinde Burhan rolünü oynadı. Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Kuzey Güney Dizisinde Atilla Sinaner karakterini canlandırdı. 2012 yılında yayınlanmaya başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı ''Benim İçin Üzülme'' adlı dizide rol aldı. Ünal Silver’ın bir oğlu ve Şefika Natalie Gümüş adında Köln’de yaşayan pedagog bir kızı vardır.

Editör: Haber Merkezi