Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile OBB Kültür Otağı’nda düzenlenen yemek programına, Vali Muammer Erol’un yanı sıra Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan, Fatsa Şühedalar Ordusu Derneği Başkanı Seniha Demir Dolu, şehit eşleri ve aileleri katıldı.

Şehit eşlerinin ve ailelerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Vali Muammer Erol, “Aziz vatanımız ve kutsal değerlerimiz uğruna şehadet şerbeti içen kahraman şehitlerimizin kıymetli ailelerinin her zaman yanındayız. Şehitlerimizin bize emaneti olan aileleri, bizim başımızın tacıdır. Onlarla her fırsatta bir arada oluyoruz. Bugün de ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ vesilesiyle aziz şehitlerimizin eşleri ve ailelerini yalnız bırakmadık. Fedakârlığın timsali kahraman şehitlerimizin eşlerinin ve ailelerinin ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sizlere sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum” diye konuştu. 

Programda, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanlığı tarafından Vali Muammer Erol’a şehit ailelerine gösterdiği yakın ilgi  ve destek dolayısıyla teşekkür plaket takdim edildi. Haber merkezi

Vali Erol, Şehit Ailelerinin Acısını Paylaştı Vali Erol, Şehit Ailelerinin Acısını Paylaştı

Editör: Soner Özdemir