Selen Görgüzel Söylemezsem Olmaz'dan ayrıldı mı neden yok? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Selen Görgüzel Kimdir

Selen Görgüzel, 9 Şubat 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında, Okan Bayülgen'in "Televizyon Çocuğu" programında kamera arkasında part-time olarak görev almış ve eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi'nde tamamlamıştır.

Genç yaşta gerçekleştirdiği ilk evliliği sonrasında, 2003 yılında ilk eşinden ayrılan Görgüzel'in bu evliliğinden bir kızı olan İlknaz bulunmaktadır. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan "Zirvedeki Sesler" programını sunarak televizyon kariyerine adım atan Selen Görgüzel, birçok projede yer almıştır.

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi birçok dizinin kadrosunda bulunan sanatçı, özellikle eşi Hamdi Alkan'ın yönetmenlik yaptığı O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından tanınmıştır. 2017 yaz sezonunda ise Türk Malı adlı sevilen dizi ile televizyon ekranlarında yer almıştır.

Selen Görgüzel, Söylemezsem Olmaz'dan Ayrıldı Mı

Selen Görgüzel, Söylemezsem Olmaz programından ayrılma kararını açıkladığı bir bildiride, "Bu hafta son haftam. Cumaya kadar birbirimizin tadını çıkartalım. Sahne yoğunluğundan dolayı sabah erken kalkmak beni gerçekten çok zorladığı için önümüzdeki haftadan itibaren sizinle olamayacağım." ifadeleriyle veda etti. Görgüzel'in bu kararı, bazı kesimler tarafından "Müzik ve dans tercihi yüzünden işinden oldu" veya "Dans etmeyi seçti, magazin kariyeri sona erdi." gibi yorumlara neden oldu.

Editör: Deniz İnal