AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, katıldığı bir televizyon programında 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Altaş, Dr. Mehmet Hilmi Güler'in tekrar aday gösterilmesiyle başladıkları çalışmalarda AK Parti teşkilatının tüm kademeleri ve Cumhur İttifakı paydaşlarının tam saha ve duraksız çalıştığını belirtti. Altaş, "Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'in tekrar aday gösterilmesiyle birlikte çalışmalarımıza başladık. Cumhur İttifakı teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve adaylarımızla tam saha çalıştık. Hemşehrilerimizin teveccühüyle seçilen tüm belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum." dedi.

“İtirazlar Sonrası Oylarımız Arttı”

Seçim sonuçlarına yapılan itirazlarla ilgili konuşan Altaş, "İtirazlar sonrası oylarımız daha çok arttı" diyerek konuşmasına şöyle devam etti: "İtirazlar sırasıyla ilçe ve il seçim kuruluna en sonda YSK'ya yapıldı. Çoğunda ret kararı verilen itirazların kabul edildiği sandıklarda verilen tekrar sayım kararının ardından da bizim oylarımız arttı. Böylelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler mazbatasını aldı ve çalışmalarımıza başladık."

“Bugünü Dünden, Yarını Bugünden Daha İyi Yapacağız”

Ak Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, Ordu'ya sağlanan önemli hizmetleri vurgulayarak, "İki seçim arasında şehre 20 milyar TL'nin üzerinde yatırım kazandırdık" dedi. Altaş, şehirde belediyelerin yanı sıra merkezi hükümet yatırımlarıyla da çalışmaların hız kazandığını belirtti. Milletvekili Prof. Dr. Mahmut Özer'in Aybastı ve Gölköy'deki yol çalışmalarını müjdelediğini aktaran Altaş, "Teşkilatlarımız, milletvekillerimiz ve belediyelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde Ankara'dan ne istediysek aldık" şeklinde konuştu.

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat “Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun “ AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat “Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun “