Semih Öztürk boşandı mı neden? Detayları okuyacağınız haberimizde..

Semih Öztürk Kimdir

Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa'da doğdu. Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra, Güney Fransa'da Paul Valery Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi aldı.

2014 yılında TV8'de yayınlanan Ütopya yarışmasına katıldı ve yarışmadan ikinci olarak ayrıldı. Bu yarışmayla adını geniş kitlelere duyurdu. 2016 yılında da Survivor yarışmasına katıldı ve bu yarışmada da gönüllüler takımında yarıştı.

Yarışmaların ardından televizyon dünyasında kariyerine devam etti. TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumculuk yaptı. Ayrıca ATV'de yayınlanan Bahtiyar Ölmez dizisinde Caner karakterini canlandırdı.

Semih Öztürk, 2020 yılında Kurretülayn Matur ile evlendi. Çiftin bir kız çocuğu var.

Semih Öztürk, sempatik tavırları ve dobra kişiliğiyle izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Kariyerinde başarılı bir grafik çizen Öztürk, televizyon dünyasının en sevilen isimlerinden biri haline geldi.

Semih Öztürk Boşandı Mı 

Semih Öztürk, 2023 yılında eşi Kurretülayn Matur ile boşandı. Çiftin boşanma gerekçesi, Öztürk'ün eşinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Acun Ilıcalı'nın vefat eden sağ kolu Alpay Kazan'ı hedef göstermesiydi. Matur'un paylaşımları büyük tepki toplamış ve Öztürk'ün işinden olmasına neden olmuştu.

Boşanma davası Küçükçekmece 2. Aile Mahkemesi'nde görüldü. Mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi. Çiftin bir kız çocuğu var. Çocuğun velayeti anneye verildi.

Editör: Haber Merkezi