2023-2024 sezonunda Ordu Gücü Futbol Kulübü, Ordu Pars Spor Kulübü ve 52 Yalıköyspor'un mücadele ettiği Kadınlar 3.Ligi'nde Play-Off maçlarının sonuna geliniyor. 3.Lig'de birçok takım 2.Lig biletini almak için son maçlarına çıkarken Bursaspor'da yıldızı parladıktan sonra Galatasaray veA Milli Futbol Takımı'nda zirve yapan futbolu bıraktıktan sonra ise Survivor ile TV'de kalmaya devam eden Sercan Yıldırım'ın başkan olduğu Uludağspor adını 2.Lige yazdırdı


Sezon başından bu yana birçok takımın mücadele ettiği Kadın Futbol 3.Ligi'nde üç takım 2.Lige çıkma mücadelesi verirken oynanan Play-Off maçlarında Uludağspor, Karadeniz Ereğli Spor Kulübü'nü 1-0 yenerek 2.Lige çıktı. Aynı zamanda Üsküdar Anadolu, Bursa Soğanlıspor'u 6-0 yenerek 2.Lige çıktı. 2. Lig’e çıkacak üçüncü takım ise Bursa Soğanlı SK ile Ereğli Lisesi SK arasında 4 Haziran’da oynanacak olan final maçı sonrası belli olacak. Sercan Yıldırım'ın başkan olduğu Uludağspor yeni sezonda ise Ordu'ya sahaya çıkabilir.


Geçen sezon Play-Off oynayan bu sezon ise ligde kalma noktasında son maça kadar zorlanan Rüsumat4 Gençlikspor, yeni sezonda Ordu'yu 2.Lig'de temsil edecek olan tek takım olacak. Yine 2.Lig'de yer alacak olan Rüsumat4 Gençlikspor'un rakipleri ise Temmuz ya da Ağustos ayında belli olacak.

Editör: Samet Karadağ