TFF 3. Lig'in 22. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından Dijital Atama Yöntemi ile belirlenen hakemlerden Tekirdağ Bölgesi hakemi Serkan Eryılmaz, 22.haftada Balıkesir'da oynanacak olan Balıkesirspor ile Orduspor 1967 A.Ş. maçını yönetecek. Balıkesir'deki maç öncesinde ise Serkan Eryılmaz'ın görevlendirilmesi ise Orduspor 1967 A.Ş. cephesinde olumlu karşılaşmadı.

Serkan Eryılmaz bu sezon 7 karşılaşmada 3.Lig'de orta hakem olarak görev alırken sadece bir maçta deplasman takımları kazandı. Aynı zamanda Serkan Eryılmaz, Ordu ekiplerinden maçlarını 6 kez yönetti ve bu maçta Ordu ekipleri sadece bir kez kazanabildi. Serkan Eryılmaz geçmiş yıllarda Buca Geliştirme ile oynanan maçta 90+4.dakikada Fatsa Belediyespor kalecine faul olan pozisyonu devam ettirmesi sonrasında gelen gol ile Ordu ekibi galibiyetten olduğu maç hala akıllarda yer alıyor.

Balıkesirspor ile Orduspor 1967 A.Ş. arasında oynanacak maçta Serkan Eryılmaz ile birlikte Hüseyin Sepetçioğlu, Osman Korkmaz ve Mücahit Karakurt olacak.

Editör: Samet Karadağ