Tüm bu aşk ve tutku beraberinde şifa ve huzuru da getirirken haftanın en şanslı burcu hangisi merak ediliyor. Burç yorumlarına göre bu hafta nasıl geçecek? Haftanın en şanslı burcu hangisi? İşte 1-7 Temmuz burç yorumları…

Bu Hafta En Şanslı Burç Hangisi?

Koç: Bu hafta içindeki enerji ve tutku sayesinde her zamankinden daha cesur ve kararlı olacaksın. Romantik ilişkilerde de yeni bir başlangıç yapmak için ideal bir hafta.

Koç Sembol

Boğa: Kısa yolculuklar ve seyahat planları gündeme gelebilir. Aşk hayatında ise yeni ve heyecan verici deneyimler yaşanabilir.

İkizler: Beklenmedik kazançlar ve fırsatlar kapını çalabilir. Aşkta da kazanan tarafta olmak için etrafına iyi bak.

Yengeç: Yeni insanlarla tanışmak için harika bir hafta! Sosyal ortamlara girebilir, yaşadıklarından keyif alabilirsin.

Aslan: Bu hafta hırslarını bir kenara bırakıp huzura odaklanmalısın. Partnerinle duygusal bağınızı güçlendirerek ilişkinizdeki güveni artırabilirsiniz.

Başak: Yeni şeyler öğrenmek ya da akademik kariyerine odaklanmak için ideal bir hafta. Bu hafta sınırlarını zorlamalısın!

Terazi: Bu dönemde daha istikrarlı olup iş hayatında hedeflerine odaklanmalısın. Yaratıcılığın ve disiplinin sayesinde önemli başarılar elde edebilirsin.

Terazi Sembol

Akrep: Bu hafta finansal anamda rahatlamalar yaşayabilir, borçlarını kapatabilirsin. Partnerinle olan ilişkin ise daha da iyiye gidiyor, tadını çıkar.

Yay: Katıldığın bir etkinlik ya da davette aradığın aşkı bulabilirsin. İkili ilişkilerin desteklendiği bu haftada yeni bir aşk sana iyi gelebilir.

Oğlak: Bu hafta en çok sen şifalanacaksın! Kendine daha iyi bakmak ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek için tam zamanı.

Kova: Hobilerinden veya ek işlerinden para kazanabilir, borlarını kapatabilirsin. Sosyal etkinliklere katılarak yeni insanlarla tanışıp keyifli vakit geçirme fırsatı da bulabilirsin.

Balık: Bu hafta aile ve ev hayatında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiklerinle huzurlu ve mutlu vakit geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk, Kariyer ve Şans: 28 Haziran'da Burçları Neler Bekliyor? Aşk, Kariyer ve Şans: 28 Haziran'da Burçları Neler Bekliyor?

Editör: Merve Tepecik