2023-2024 sezonun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.'nin başına getirilen ve şu ana kadar oynanan maçlarda alınan 20 puanla ligin ikinci yarılık diliminde 3.Lig 4.Grup'ta bu alanda lider olan takımın teknik direktör Sinan Yücer açıklamalarda bulundu. Ligde kötü gidişatını Nevşehir Belediyespor karşısında sonlandıran ve Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan maçta rakibini 4-3 yenen Orduspor 1967  A.Ş.'de, teknik direktör Sinan Yücer açıklamalarda bulundu.

Sinan Yücer-5

Orduspor 1967 A.Ş.'de teknik direktör Sinan Yücer yaptığı açıklamada ikinci yarılık dilimin lideri olduklarını söylerken bu süreçte düşme hattında da uzaklaştıklarını belirterek ''Devre arası anlaştığımızda küme düşme potasının üç puan uzağında Play-Off hattının iki puan yakınındaydık ve önümüzdeki takımlarla 10-9-6 puan farkı vardı. Bugün itibariyle 10 maçta 20 puan topladık ve ligin ikinci yarısının lideriyiz. Puan farkını kapattık, düşme hattından da çok çok uzaklaştık. Oyun olarak çok iyi oynadığımız maçlarda oldu, düşük performans gösterdiğimiz maçlar da oldu. Ligin son haftalarına geldik, camiamızın birlik ve beraberlik içerisinde olması lazım.'' dedi.

Sinan yücer-3

Son haftalarda tribünlerdeki azalma konusunda takıma daha fazla destek verilmesini söyleyen Sinan Yücer ''Oyuncularımıza ve takımımıza daha çok ilgi ve destek bekliyoruz. Biz kendimize ve takımımıza inanıp güveniyoruz. Sizlere her zaman iyi futbol izlettirmek istiyoruz. Sabırla, inançla ve güvenle çok çalışmaya devam edeceğiz. Oyuncularımı bugüne kadar ki mücadeleleri ve iyi oyunları için tebrik ediyorum.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ