2023-2024 sezonunun devre arasında Orduspor 1967 A.Ş.nin teknik direktörü olan ve yaptığı başlangıç ile taraftarları heyecanlandıran Sinan Yücer, takımın başında sadece 11 maç kalmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.'nin başında  11 maça çıkarak 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldıktan sonra görevden ayrılan Sinan Yücer, 2.Lig ekibi İnegölspor ile anlaşmaya vardı. 2024-2025 sezonu için 2.Lig'de ekibi İnegölspor ile anlaşarak kulüp tesislerinde resmi sözleşme imzalayan Sinan Yücer'in açıklamaları dikkat çekti.


Sinan Yücer yaptığı açıklamada “Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Başkanımıza ve Raşit kardeşimize bu görevi bana layık gördükleri için teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Büyük bir camiaya geldiğimin farkındayım. 2.Lig çok çalıştığım çok sevdiğim ve başarılı olduğum bir lig. İnşallah burada yeni bir yapılanmayla, kadromuzu gençleştirerek, her şeyden önemlisi İnegöl halkına iyi futbol oynattırarak, onlara tribünde takımlarını izlerken gurur duyacakları bir takım yaratmak bizim çalışmalarımızdaki birinci hedefimiz. Planlı ve disiplinli çalıştıktan sonra hep beraber bir olursak neticelerinde kendiliğinden geleceğini düşünüyorum. Bu başarı için birkaç unsur çok önemli. Bilgi, tecrübe ama en önemlisi sabır çok önemli. Biz gençleştirmeyi hep beraber yapacağız ama bunun için hem yönetimsel anlamda hem taraftar anlamında sabıra ihtiyacımız var. Sadece bana çalışmak için biraz sabredin. Ben size çok keyif alacağınız bir takım izlettireceğim. Şimdiden hayırlı bir sezon diliyorum.” dedi.

2023-2024 sezonunda TFF 2.Lig'de mücadele eden ve ligde 11 maçta 2 galibiyet alan Hes İlaç Afyonspor'da daha sonrasında göreve Sinan Yücer getirilmişti. Mor-Beyazlı ekipte Sinan Yücer göreve geldikten sonra sahaya çıktığı 5 maçta 4 galibiyet alarak Afyon ekibinde üstün bir performans ortaya koyarken, 48 yaşındaki teknik adam istifa etmişti. Yücer, istifasının ardından ise Orduspor 1967 A.Ş. ile anlaşmaya varmıştı. 3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş.'de şu ana kadar 11 maça çıkan Yücer 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Orduspor 1967 A.Ş.'de Sinan Yücer ile yollar ayrılmıştı.
 

Editör: Samet Karadağ