Sips Ecmel lakaplı Ecmel Kılıç, sosyal medya platformlarda aktif olarak içerik üreten bir sosyal medya fenomenidir. Hem tarzıyla hem de özel hayatıyla sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Arama motorlarında Sipsecmel kimdir? Ecmel Kılıç kaç yaşında nereli? Ecmel Kılıç boşandı mı, mesleği ne?  soruları araştırılıyor. İşte merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizde...

Sipsecmel kimdir?

Sosyal medyanın ünlü ismi "Sipsecmel" olarak tanınan internet fenomeni Ecmel Kılıç, 6 kardeşli geniş bir ailenin kızı olarak 17 Kasım 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Ailesinin kökeni Çerkez ve memleketi Çorum'dur. Eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde başlayan Kılıç, 1 dönem süren eğitiminden sonra yaz tatili döneminde Ercan Kırlı ile tanışarak evlendi ve Ankara'ya yerleşti. Bu nedenle üniversite eğitimini yarıda bırakma kararı aldı. 2018 yılında dünyaevine girdiği eşiyle Ela adını verdikleri bir kız çocukları oldu.

Evlilik sonrası, Youtube platformunda içerik üretmeye karar veren Ecmel, evlilik dönemiyle birlikte daha fazla boş vakit bulduğunu ve daha önce takip ettiği Duygu Özaslan, Rimel Aşkına ve Görkem Karman gibi Youtuber'ların etkisiyle bu kararı aldığını dile getirdi. 2018 yılında Youtube üzerinden içerik paylaşmaya başlayarak Instagram ve Youtube platformlarında geniş bir takipçi kitlesi oluşturdu. Muhafazakar giyim kombinleri, seyahat, alışveriş videoları, cilt bakımı, makyaj ve sağlıklı beslenme gibi konularda paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başardı.

Ancak bilinmelidir ki, Ecmel Kılıç'ın eşiyle ayrıldığı bilgisi mevcuttur. Bu ayrılık sonrası hayatına nasıl devam edeceği merak konusu olmuştur.

Ecmel Kılıç kaç yaşında, nereli?

Ecmel Beyza Kılıç, İstanbul'da 17 Kasım 1995 tarihinde doğdu. Kendisi 28 yaşında ve aslen Çerkez kökenli olup, memleketi Çorum'dur. Ecmel Kılıç'ın fiziksel özellikleri ise 1.68 cm boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır. Ayrıca, burcu Akrep olarak bilinmektedir.

Ecmel Kılıç boşandı mı?

Evliliğinin ardından Youtube platformuna adım atan Ecmel Kılıç, burada özel hayatına dair içerikler paylaşmaktan çekinmeyen bir yaklaşım sergiliyor. Son dönemde, eşi Ercan Kırlı ile ayrıldıkları iddiaları sıkça konuşuluyor ve bu durum sık sık gündeme geliyor. Kılıç'ın, kızı Ela ile birlikte yaşadığı ve çeşitli paylaşımlar yaparak takipçilerine hayatından kesitler sunduğu belirtildi.

2018 Temmuz'unda göz alıcı bir düğünle dünya evine giren çift, ayrılık iddialarını defalarca yalanlamış olsa da, zaman içinde evliliklerinde sorunlar olduğu anlaşıldı. Sosyal medya hesapları aracılığıyla zor bir dönemden geçtiklerini ifade eden Ecmel Kılıç, bu paylaşımıyla ayrılık iddialarını doğrulamış oldu.

Aysu Türkoğlu kimdir kaç yaşında? Yüzücü Aysu Türkoğlu nereli neden gündemde? Aysu Türkoğlu kimdir kaç yaşında? Yüzücü Aysu Türkoğlu nereli neden gündemde?