İmam Hatipliler Derneğinden Satranç Turnuvası

29 Mayıs 2014 Perşembe 15:59
Bu haber 80883 kez okundu

Sivas İmam Hatipliler Derneği merkez ve ilçe okullarının katılımıyla satranç turnuvası düzenleyecek.Sivas İmam Hatipliler Derneği tarafından 31 Mayıs - 01 Haziran 2014 tarihleri arasında il merkezi ve ilçelerdeki İmam Hatip öğrencilerine...

İmam Hatipliler Derneğinden Satranç Turnuvası

Sivas İmam Hatipliler Derneği merkez ve ilçe okullarının katılımıyla satranç turnuvası düzenleyecek.
Sivas İmam Hatipliler Derneği tarafından 31 Mayıs - 01 Haziran 2014 tarihleri arasında il merkezi ve ilçelerdeki İmam Hatip öğrencilerine yönelik lise ve ortaokullar kategorisinde Satranç Turnuvası düzenlenecek. Turnuva, Sivas İmam Hatipliler Derneği, Sivas Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Satranç Federasyonu Sivas İl Temsilciliğinin organizasyonunda, Sivas Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek.
Yapılacak olan turnuva hakkında bilgi veren İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdussamet Şimşek, merkez ve ilçelerde bulunan okullardan öğrencilerin katılacağı turnuvanın iki ayrı kategoride yapılacağını söyledi. Turnuvaya iki kategori için ayrı ayrı ikişer öğrencinin katılacağını vurgulayan Şimşek, satranç lisansı bulunmayan öğrencilere de lisans çıkarılarak, resmi satranç sporcusu olmaları sağlanacağını belirtti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x