Koyuhisar’da Gönül Elçileri Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

29 Mayıs 2014 Perşembe 15:56
Bu haber 77419 kez okundu

Koyulhisar’da Gönü Elçileri Projesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde olan ve Sivas Valisi Sayın Alim...

Koyuhisar’da Gönül Elçileri Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Koyulhisar’da Gönü Elçileri Projesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde olan ve Sivas Valisi Sayın Alim Barut’un eşi Miyase Barut tarafından yürütülen ve 'Toplum Kalkınmasında Gönül Elçileri Projesi'nin bir devamı niteliğinde olan ‘Eğitimi Yarıda Kalmış Kadınların Mesleki Eğitime Katılımı Projesi’ tanıtım, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Koyulhisar Belediyesi Kültür Merkezinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının arttırılması, toplumda aile ve kadının yeri ve önemi, Türkiye'de kadın istihdamı ve koruyucu aile başvuru koşulları hakkında bilgi aktarıldı.
Toplantıya Sivas Vali Yardımcısı Ömer Kalaylı, Kaymakam Şenol Turan, Belediye Başkanı İsrafil Osman Epsileli, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Aykut, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x