2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 18. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile Fatsa Belediyespor arasında oynanacak maça Hatay Bölgesi hakemi atandı. Sivas'ta oynanacak olan Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile Fatsa Belediyespor arasındaki maçta, bu sezon Bölgesel Amatör Lig'de görev alan ve zaman zaman Kadın Futbol Süper Ligi'nde de görev verilen Berat Buğra Çelik görev alacak.

Buğra Çelik

Bu sezon ilk olarak Kadın Futbol Süper Ligi'nde ALG Spor ile Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget GSK arasındaki maçını yöneten Berat Buğra Çelik, daha sonra ise görev aldığı altı karşılaşmanın tamamında Bölgesel Amatör Lig'de görev almıştı. Berat Buğra Çelik'in kariyerinde bir diğer ilginç anektod ise Kadın Futbol Süper Ligi'nde görev aldığı son iki maçı Gaziantep'te ALG Spor maçını yönetmiş olması oldu.

52 Orduspor Futbol Kulübü - Mardin 1969 Spor Maçının Hakemi Kariyer Maçına Çıkacak 52 Orduspor Futbol Kulübü - Mardin 1969 Spor Maçının Hakemi Kariyer Maçına Çıkacak

Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. ile Fatsa Belediyespor karşılaşmasında Berat Buğra Çelik'in yardımcıları ise Hüseyin Sağlık, Mustafa Sert ve Alkan Parsak olarak belirlendi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ