"Squid Game" dizisinin ikinci sezonu, ilk sezondan sonra Seong Gi-Hun karakterinin yaşadıklarını ve Squid Game organizatörlerine karşı mücadelesini konu alacak. Gi-Hun, kızını Amerika'da ziyaret etmek yerine Kore'de kalmayı seçmiş ve oyunun arkasındaki kişileri çökertmeye karar vermiştir. İkinci sezonda Gi-Hun'un bu yeni kırmızı saç stiliyle daha aktif bir rol alacağı ve oyun alanına geri döneceği belirtilmiştir.

Squid Game 2. sezon haberleri

Ayrıca, dizinin ikinci sezonunda, oyunun gizemli yönlerine ve oyunu yöneten kişilere daha fazla ışık tutulması beklenmektedir. Özellikle, Gong Yoo tarafından canlandırılan Satıcı karakterinin geri dönüşü ve bu karakterin geçmişi ve oyun operasyonundaki rolü hakkında daha fazla bilgi verilmesi planlanmaktadır.

Genel olarak, "Squid Game" dizisinin ikinci sezonu, karakter gelişimleri, yeni oyuncu kadrosu ve derinleştirilmiş hikaye ögeleri ile izleyicilere ilk sezondan farklı bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Yeni sezonda, Gi-Hun'un oyunun arkasındaki sırları çözme ve adaletsizliğe karşı mücadele etme çabaları ön planda olacak.

Yeni sezonun oyuncuları

"Squid Game" dizisinin ikinci sezonunda dönüş yapacak olan oyuncular arasında Lee Jung-jae (Seong Gi-hun olarak), Wi Ha-joon (Hwang Jun-ho olarak), Lee Byung-hun (Front Man olarak) ve Gong Yoo (Oyunu düzenleyen gizemli adam olarak) bulunmaktadır. Ayrıca, yeni sezonda dizinin kadrosuna katılan yeni oyuncular arasında Yim Si-wan, Kang Ha-neul, Park Gyu-young, Park Sung-hoon, Jo Yu-ri, Yang Dong-geun, Kang Ae-sim, Lee David, Lee Jin-uk, Choi Seung-hyun, Roh Jae-won ve Won Ji-an yer almaktadır. Bu oyuncuların karakterleri ve hikayeleri hakkında daha fazla detay verilmemiş olup, yeni sezonda nasıl bir rol üstlenecekleri merak konusudur.