TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul’da başkan olan Şükrü Bodur görevinde güven tazelerken kongrede açıklamalarda bulundu. Geçen sezon hakem faciası ve masa başı oyunlarla kaybettiklerini belirten Şükrü Bodur, yeni sezonda maddi ve manevi destek beklediklerini söyledi.

Şükrü Bodur yaptığı açıklamada önce geçmiş sezonları değerlendirirken “Son üç sezondur bir kez yarı final iki kez finallerden dönmenin neticesinde ben ve yönetim kurulu arkadaşların bunun üzüntüsünü yaşamaktayız. 4.5 yıl evvel bizleri bu göreve getirdiğiniz zaman bizler de genel kurul olarak Ordu şehirimizin 3.Lig’e yakışmadığının ve daha üst liglerde olmamızın sözünü vermiştik. Geçen sezon finalde büyük şanssızlıklarla elendik. Bu sezonda bir hakem faciası yaşayarak hak etmediğimiz bir şekilde masa başı oyunların kurbanı olarak maalesef 2.Lig’e çıkamadık.” açıklamasını yaptı. 

Genel Kurul sonrasında çalışmalarına ivedilikle başlayacaklarını belirten Şükrü Bodur “Bu genel kurulun ardından Ordu’da ve Ordu dışındaki Mor-Beyaz sevdalılarından 2.Lig için çıkacağımız mücadeleye katkı ve destek bekliyoruz. Geçen sezon Play-Off’larda anlaştığımız Cahit Erçevik hocamız ile opsiyonumuzu karşılıklı anlaşarak devam ettirme kararı aldık. Genel kurulumuzdan sonra hızlı bir şekilde iç ve dış transfer görüşmelerine başlayacağız. Ordu şehrine yakışır, 3.Lig’den kurtulacak bir kadro kurmak istiyoruz. “ açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ