Ordu Futbolu'nda ve 3.Lig'de son yıllarda finallerin kaybeden takımı olan 52 Orduspor Futbol Kulübü yeni sezon öncesinde Olağan Seçimli Genel Kurul yaptı. Sezonun bitmesinin ardından Başkan Şükrü Bodur'un Olağan Genel Kurul'da aday olmayacağı söylentileri üst seviyeye çıkarken Bodur, çevresindekilere yorulduğunu ve devam etmeyeceğini deklare etmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon da görevi bırakan ancak kısa sürede bu kararından vazgeçen Şükrü Bodur, yine adaylığını koyduğunu dile getirmişti. Şükrü Bodur, yapılan kongrede ise başkan olarak seçildi.


52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Gülyalı'da kullandığı kulüp tesislerinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul'da yeni sezon için hedeflerinden bahseden Şükrü Bodur, tek aday olarak oylamaya girdi ve yine başkan seçildi. 2019-2020 sezonunun devre arasında göreve gelen Şükrü Bodur, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde başkanlık görevine devam edecek. Orduspor'da uzun yıllar başlangıç yaptıktan sonra görevi Nedim Türkmen'e devreden ve 10 yıl Ordu Futbolu'ndan uzak kalan Şükrü Bodur, 10 yıl sonra geri döndüğü futbol camiasında 4.5 sene kalabildi. 2019-2020 sezonunun devre arasında Yeni Orduspor'da yapılan kongrede aday olarak kulübün başkanlığına gelen Şükrü Bodur, ilk olarak takımın logosunu ve adına değiştirmişti. Orduspor'da 10 yıl boyunca başkan olarak görev yapan ve  Ordu Futbolu'na tekrar geldikten sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü şampiyon yapmak isteyen Şükrü Bodur, geçen sezon Ankara'da oynanan Belediye Derincespor'a kaybedilen finalin ardından görevi bırakan Bodur, ardından geri dönmüştü.

Bu sezonun bitmesinin ardından yine görevini bıraktığını belirten ancak kararından vazgeçerek yeniden başkan adaylığını koyan Şükrü Bodur, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Olağan Genel Kurulu'nda başkan seçildi.
 

Editör: Samet Karadağ