Geçen sezon TFF 3.Lig Play-Off finali oynayan ancak kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, kaybedilen finalin ardından Kulüp Başkanı Şükrü Bodur görevi bıraktığını açıklamış ancak daha sonra sezon başında yapılan Seçimli Genel Kurul'da yeniden aday olarak başkan seçilmişti. 2019-2020 sezonunun devre arasında Yeni Orduspor'da yapılan kongrede aday olarak kulübün başkanlığına gelen Şükrü Bodur, ilk olarak takımın logosunu ve adına değiştirmişti. Orduspor'da 10 yıl boyunca başkan olarak görev yapan ve Ordu Futbolu'na tekrar geldikten sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü şampiyon yapmak isteyen Şükrü Bodur, şu ana kadar bunu başaramadı. Şükrü Bodur, takımın son olarak Yeni Ordu Stadyumu'nda oynanan ve 3-3 biten Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü maçının ardından tepki gösterdi.

Şükrü Bodur-7

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde bu sezon üçüncü teknik direktörle şampiyonluğu kaçarken bu süreçte yeni hedef olarak belirlenen lig üçüncülüğü de son ahftalardaki puan kaybı ile zora girdi. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur'un takımın Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü maçındaki performansından dolayı küplere bindiği öğrenildi. 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak teknik heyet ve futbolculara her zaman ligin üzerinde imkanlar sağlandığını ancak buna karşılık olarak başarıların gelmediğini etrafındakiler dert yanan Şükrü Bodur'un son lig maçını izlemeyeceği öğrenildi.

Şükrü Bodur-2

Kulüp Başkanı Şükrü Bodur Ordu'daki maçların dışında bu sezon dış sahada oynanan birçok maçı yerinde takip ederken, takımın son maçlardaki kötü performansından kaynaklı olarak Play-Off müsabakaları öncesinde takımın lig sırasının kesinleşeceği Artvin Hopaspor maçına gitmeyeceği öğrenildi.