2023-2024 sezonunda şampiyonluk parolası ile sezonu açan ancak hayal kırıklığı ile biten bir sezonda Play-Off dördüncü sırada giren 52 Orduspor Futbol Kulübü, 1.Tur'da İnegöl Kafkas Spor Kulübü, 2.Tur'da Ayvalıkgücü Belediyespor ve 3.Tur'da Aliağa Futbol A.Ş.'yi elemişti. Play-Off Finali'nde rakiplerini tek tek geçen 52 Orduspor Futbol Kulübü, ligdeki performansını taraftarına unuttururken final maçında  Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta 2.Lig için son maça çıkacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü bu maçı kazanarak 2.Lig'e yükselmek istiyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü, Final maçı için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'a yakın bir yer alan Sheraton İstanbul Levent Hotel'de konaklayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, otelden ayrılarak stadyuma ayak bastı. Kulüp tarihinde ilk kez Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta sahaya çıkan 52 Orduspor Futbol Kulübü maç öncesinde ise bir saat önceden tribünlere gelen taraftarlarını selamladı. Isınma öncesinde yeşil sahaya ayak basan 52 Orduspor Futbol Kulübü futbolcuları kale arkasına giderek tribünlerdeki taraftarları selamladı.

3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne destek vermek için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta tribünlerdeki yerini alan Ordulu futbolseverler, maç saatini beklemeye başladı. Tribünlerin maç saatinde dolu olması bekleniyor.
 

Editör: Samet Karadağ