Ordu'da hem yedi sezondur 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün hem de üç sezondur 3.Lig'de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.'nin başarısız dönemler geçirmesi, Ordu 1.Amatör Lig'de ise Orduspor'un geri planla kalması sonrasında Ordu'da taraftarlar kazan kaldırmıştı. Ordu'da taraftarlar tek çatı altında toplanarak Ordu futbolunda Orduspor çatısında tek Orduspor olunmaması halinde destek vermeyeceklerini açıklamasının ardından 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde başkanlığı bırakan Şükrü Bodur, birleşme konusunda ise yeniden umutlanarak adaylığı koymuştu.

Şükrü Bodur'un birleşme çağrısına ise Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı Mehmet Ender Sönmez ''Bireysel çalışmalarıyla birçok başarıya imza atan şehrimiz değerlerinin tek yürek, geçmişin muhasebesini yaparak gelecekte şehrimize futbolun güzelliklerini yaşatmak, gençlerimize her alanda başarılı bir Ordu bırakmak için; gönülden, samimiyetle ortak değerimiz Tek Orduspor etrafında toplanma zamanıdır. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek güçlerimizi birleştirdiğimizde şehrimizin futbol olarak da hakkettiği konuma en kısa zamanda geleceğine inancımızla, taraftar gruplarının ve sürecin sağlıklı işlemesi adına Sayın Şükrü Bodur’un çağrısına Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası olarak destek veriyoruz.'' dedi.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı Mehmet Ender Sönmez ''Sportif başarının yanı sıra ekonomik, idari ve tüm yönleriyle güçlü bir Orduspor için şehrimizin her bir bireyi olarak kenetlenmeliyiz'' ifadelerini kullandı.
 

Editör: Samet Karadağ