Beşiktaş'ın altyapısından yetiştirerek A takıma dahil ettiği ve özellikle Ali Rıza Sergen Yalçın döneminde A takıma alınan Emirhan Delibaş, bu sezon formadan uzak kalırken farklı bir sebepten dolayı takımdan gönderildi. Bu sezon sadece 2 maçta 14 dakika süre bulabilen 21 yaşındaki Emirhan Delibaş'ın bir flört uygulamasındaki profili, geçen günlerde gündem olmuştu. Sosyal arkadaşlık ya da flört uygulaması olan Bumble'a Beşiktaş formalı fotoğrafını koyan Delibaş, taraftarlardan büyük tepki almıştı.

Emirhan-1

Beşiktaş Kulübü, 21 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Emirhan Delibaş ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Emirhan Delibaş’la karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Emirhan Delibaş’a bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.” denildi.  2003 doğumlu Emirhan Delibaş'ı takımdan gönderildi.

Emirhan Delibaş altyapısından yetiştiği Beşiktaş'ta geçen sezon Göztepe'ye kiralanmış ve iki maçta bir gol atmıştı. Delibaş, bu sezon ise Süper Lig ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde birer karşılaşmada görev alan alırken 14 dakika sahada kalmıştı.

Editör: Samet Karadağ