Ordu Futbolu'nun yakından tanıdığı teknik direktörlerinden bir tanesi olan Mustafa Özer, yeni sezon için sürpriz bir hamle yaptı. 3.Lig ve 2.Lig'de takım çalıştıran hatta yurt dışında da görev yapan Mustafa Özer, Süper Lig'de Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun'un ekibine katılacaktı. Mehmet Yozgatlı ile birlikte Uygun'un ekibinde olması beklenen Mustafa Özer, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig ekibi Kilis Belediyespor'da teknik direktörlük yapacak.

2018-2019 sezonunda TFF 3.Lig'de 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün başına gelen ve sezona iyi bir başlangıç yapan Mustafa Özer, o dönem Yeni Orduspor’da ismiyle mücadele eden Ordu ekibinde ligin ilk 8 haftasını 5'ini lider tamamlamıştı. Ardından 3 maç üst üste kötü sonuçlar alınmasıyla birlikte yönetimin aldığı karar sonrasında 11.haftada bileti kesilen Mustafa Özer, daha sonra farklı kariyer planlaması yapmıştı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ayrıldıktan sonra Türkiye'de Eskişehirspor, Ankaraspor, Bayrampaşaspor, Osmaniyespor Futbol Kulübü ve Zonguldak Kömürspor takımlarında teknik direktör olan, yurt dışında ise Sanat Naft FC'de yardımcı antrenörlük yapan Mustafa Özer, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de görev yapacak.

Editör: Samet Karadağ