Kulüp tarihinde ikinci kez mücadele ettiği Kadın Futbol 1.Ligi'nde Süper Lig hedefi koyan ve bu hedef doğrultusunda yürüyüşünü sürdüren Ünye Gücü Futbol Kulübü, Play-Off 3.Hafta maçında lider Bornova Hitabspor'u konuk edecek. A Grubu'nu lider bitirdikten sonra bu sezon ilk kez yapılan Play-Off sistemine yedi puanla ikinci sırada başlangıç yapan Ünye Gücü Futbol Kulübü, ilk iki maçını 4-0 yenerek adeta Süper Lige bir ayağını atan Ünye Gücü Futbol Kulübü, grupta kalan dört maç öncesinde 10 puan aldığı takdirde rakiplerinin maçlarına bakmadan Süper Lige çıkacak.

Ünye Gücü Kadın

Pazar günü grup lideri Bornova Hitabspor ile Ünye İlçe Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek olan Ünye Gücü Futbol Kulübü'nde takımın moralli olması dikkatlerden kaçmadı. Ünye Gücü Futbol Kulübü teknik sorumlusu Muhammet Kışla ve yardımcıları nezaretinde yapılan antrenmanda sürat, çeviklik ve çabukluk çalışan ekip daha sonra ise taktik çalışması ile birlikte dar alanda yapılan oyun sonrasında antrenmanı tamamladı.

Ünye Gücü Futbol Kulübü-3

Ünye Cevizdere Tesisleri'nde yer alan çim sahada çalışan Ünye Gücü Futbol Kulübü, maçın son antrenmanını ise Ünye İlçe Stadyumu'nda yaparak maç saatini beklemeye başlayacak. Ünye Gücü Futbol Kulübü ile Bornova Hitabspor arasındaki mücadele Pazar günü saat 12:00'de oynanacak.

Editör: Samet Karadağ