Survivor All Star Kardeniz kimdir? Acun Ilıcalı Survivor All Star 2024 yarışmasının ilk gününde takımlara iki ismin katılacağını söyledi.

Survivor All Star Kardeniz kimdir?

Survivor 2024 All Star yarışmasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Kardeniz Kılıç, influencer ve modellik yaparak tanınmış bir isimdir. 9 Ocak 1999 yılında İzmir'de dünyaya gelen Kılıç, aslen Muş'lu olup İstanbul'da yaşamaktadır.

Kardeniz Kılıç, sosyal medyada aktif bir kullanıcıdır ve Instagram’da 451 bin takipçisi bulunmaktadır. Influencerlık ve modellik yaparak tanınan Kılıç, boyu 176 cm ve kilosu 60'tır.

Acun ılıcalı ilk açıklamasında "Geçen sene 60 gün yedeklerde bekleyen yarışmacılarımız vardı. Onlara sözüm vardı. Şimdi onları çağırmak isitoyorum" diye konuştu.

Survivor All Star yarışmasında Kardeniz kimdir? Survivor All Star yarışasına yedekten katılan Kardeniz kırmızı takıma katıldı. 

2024'ün yıldızlar karmasına katılan Kardeniz'in zorlu süreçte nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

Survivor 2024 All Star Yarışmacısı

Geçtiğimiz yıl Survivor 2023'e yedeklerden katılan ancak kadroya alınamayan Kardeniz, bu sezon Acun Ilıcalı tarafından Survivor All Star'a alındı. Survivor 2024'te yarışacak olan Kılıç, yarışmanın izleyenleri tarafından merak konusu oldu.

Kişisel Yaşamı ve İlgi Alanları

Kardeniz Kılıç'ın kişisel yaşamı ve ilgi alanları hakkında detaylı bilgi verilmemekte, ancak influencerlık ve modellik alanlarındaki etkinlikleriyle tanındığı biliniyor. Survivor 2024 All Star yarışmasında sergileyeceği performans, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Editör: Samet Varol