Survivor Ogeday, son zamanlarda meraklı gözlerin hedefinde. Peki, bu ünlü isim yeni bir ilişkiye mi başladı? Survivor Ogeday yeni sevgilisi kim? Survivor Ogeday evli mi? İşte tüm merak edilenler...
Zeynep Yumrutaş

Survivor Ogeday yeni sevgilisi kim?

Ogeday Girişken'in sevgilisi Zeynep Yumrutaş, eğitimini Sabancı Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Nano Mühendislik bölümünde tamamlamıştır. İstanbul'da yaşayan ve 20'li yaşlarında olduğu tahmin edilen Zeynep, Fark Labs şirketinde proje mühendisi olarak çalışmaktadır. Fransızca ve İngilizce dillerini bilmektedir. Instagram'da zeynepyumrutas kullanıcı adıyla paylaşımlar yapmaktadır profili gizlidir. Instagram'da 1144 takipçisi bulunmaktadır.

Zeynep Yumrutaş Kimdir

Survivor Ogeday evli mi?

Ogeday Girişken'in evli olduğuna dair bir bilgi yok. Şu ana kadar medyada sevgilisi Zeynep Yumrutaş ile fotoğraf ve videolar paylaşmakta.

Ogeday, Instagram'da aktif bir şekilde paylaşımda bulunsa da, sevgilisi Zeynep Yumrutaş'a dair çok fazla bir bilgi vermedi.

Survivor Ogeday kimdir?

Ogeday Girişken, Survivor yarışmasıyla tanınan başarılı bir sporcu ve oyuncu. İşte Ogeday hakkında bilmeniz gerekenler:

  • Sporcu geçmişi: 1992 Adana doğumlu Ogeday, Marmara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olmuş. Asıl parlayan yönü ise spor. Fenerbahçe'de maarifli bir kürek sporcusu olarak 10 yıl boyunca mücadele etmiş ve başarılar elde etmiş.
  • Survivor deneyimi: Ogeday, sadece 2024 yarışmasında değil, daha önce de Survivor'a katılmış. 2022 yılındaki Survivor All Star'da da yer aldı.
  • Oyunculuk kariyeri: Sporcu kimliğinin yanında oyunculuk deneyimi de var. 2018'de "Bir Litre Gözyaşı" dizisinde "Teoman" karakteriyle ve 2019'da "Savaşçı" dizisinde "Astsubay Çavuş Demir Döğer" karakteriyle oyunculuk yeteneklerini sergiledi.
Editör: Kerim Gültaş