Survivor Yağmur kimdir? Survivor All Star'a yedeklerden katılan Yağmur kaç yaşında? Detaylar geliyor...

Survivor Yağmur kimdir?

Yağmur Banda, 11 Ekim 1998 tarihinde doğmuş bir Survivor yarışmacısıdır ve yakın zamanda "Doya Doya Moda" adlı moda yarışmasına katılmıştır. İzmir asıllı olan Yağmur, spor alanında, özellikle Tekvando'da önemli başarılar elde etmiştir. Tekvando Türkiye şampiyonluğu da dahil olmak üzere birçok kez ikincilik ve üçüncülük dereceleri kazanmıştır.

survivor-yagmur-kimdir

Yağmur, 2006 yılında Tekvando'ya başlamış ve 11 yıl boyunca bu sporla ilgilenmiştir. 2012 yılında 55 kiloda Tekvando Türkiye şampiyonluğunu kazanmıştır. Survivor'da ise 2018-2022 sezonunun Gönüller takımında yarışmıştır. Şimdi ise moda yeteneklerini "Doya Doya Moda" programında sergileyecek.

Yağmur Banda televizyona hiç de yabancı değil

Yağmur Banda geçmişte "Doya Doya Moda" adlı moda yarışmasına katılmıştı. İzmir asıllı olan Yağmur, spor alanında, özellikle tekvandoda önemli başarılar elde etmiştir. Tekvando Türkiye şampiyonluğu da dahil olmak üzere birçok kez ikincilik ve üçüncülük dereceleri kazanmıştır. Yağmur, 2006 yılında Tekvando'ya başlamış ve 11 yıl boyunca bu sporla ilgilenmiştir.

2012 yılında 55 kiloda Tekvando Türkiye şampiyonluğunu kazanmıştır. Survivor'da ise 2018-2022 sezonunun Gönüller takımında yarışmıştır. Şimdi ise moda yeteneklerini "Doya Doya Moda" programında sergileyecek.

Editör: Samet Varol