Hüseyin Tavlı seçim kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerini Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası ile sürdürdü. Oda yönetimi ile bir araya gelen Tavlı yerel seçim ve projelerle ilgili istişarede bulunarak seçim için de destek istedi. Tavlı’ya ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan ve parti yönetimi de eşlik etti. 

Hüseyin Tavlı Esnaf 2Ziyarette açıklamalarda bulunan Hüseyin Tavlı, “31 Mart seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden aday olarak memleketimiz için hizmet edeceğiz. Bu süreçte hemşehrilerimizin teveccühü doğrultusunda başladığımız projelerimizi bitirmeye ve yeni projelerle şehrimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Bu zamana kadar STK’larımızla birlikte çalışarak ortak akılla hizmet ettik. Yeni dönemde de bu birlikteliğimiz sürecek. Bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayretinde olacağız” dedi.

Hüseyin Tavlı Esnaf 3Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, “Çıkmış olduğunuz yolda başarılar diliyorum. Sizinle güzel bir dönem geçirdik. İnşallah vatandaşların tercihi ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diyerek Hüseyin Tavlı’ya desteğini belirtti.

Haber merkezi

Tavlı, Fevzi Çakmak Mahallesi Sakinleriyle Buluştu Tavlı, Fevzi Çakmak Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Editör: Merve Tepecik