2023-2024 sezonunda 3.Lig'de Play-Off oynayan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde sular durulmuyor. Play-Off maçları öncesinde takımda Ahmet Yıldırım ile yolların ayrıldığı ve Bayram Toysal'ın göreve getirildiği 52 Orduspor Futbol Kulübü'de ligde normal süreç Bayram Toysal ile sona ererken takım önce şampiyonluk ardından üçüncülük hedefinden koparak ligi dördüncü sırada bitirmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'de 1.Tur'da İnegöl Kafkas Spor Kulübü karşısında kötü futbola rağmen tur atlanılmasının ardından 2.Tur'da 1-1 biten Ayvalıkgücü Belediyespor maçının ardından Bayram Toysal istifa etmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde göreve ise sezon sonuna kadar Cahit Erçevik getirilmişti.

52 Orduspor Futbol Kulübü Antrenmann

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ile bir araya gelerek imzayı atan Cahit Erçevik'in Cuma günü oynanacak olan rövanş maçı öncesinde takımla iki gün kala antrenmanlara katılacağı açıklanmıştı. Teknik Direktör olmadan Sportif Direktör Cuhmhur Akbay ve altyapı ekibi ile Ayvalıkgücü Belediyespor maçı hazırlıklarına Ordu'da başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu maçın Ordu'daki hazırlıklarına nokta koydu ve Ordu'dan ayrıldı.

Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü, Balıkesir'de maç hazırlıklarına devam edecek ve buradaki antrenmanlarda takımın başında yeni teknik direktör Cahit Erçevik olacak.