2023-2024 sezonu öncesinde Ordu 1.Amatör Lig'de şampiyonluk hedefi koyan ve eski futbolcusu Ömür Yakışık'ı antrenör olarak göreve getiren Kumruspor'da ilk transfer olarak 52 Yalıköyspor'dan Temel Geçtan kadroya katılmıştı. Genç teknik adam Ömür Yakışık'ın güvendiği isimlerden bir tanesi olan ve Kumruspor'a da transfer edilen Temel Geçtan, Kumruspor'un final oynadığı sezonun önemli bir parçası oldu. Geçen sezon 52 Yalıköyspor forması  tüm maçlara ilk 11'de sahaya çıkan 1998 doğumlu Temel Geçtan, Play-Off oynama başarısı gösterirken bu sezon ise Kumruspor'da finale kadar gitti.

Kumruspor-14


Temel Geçtan Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi'nden Samet Karadağ'a yaptığı özel açıklamada ''Bu sezon Kumruspor'da oynadığım için çok mutluyum. Final oynadık. Ömür Yakışık hocama ve ayrıca Kumruspor taraftarlarına bize gösterdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim'' dedi. Aybastıspor'da futbola başlayan ve dört sezon Aybastıspor'da forma giyen Temel Geçtan, 52 Yalıköyspor forması ile sezonun bitmesinin ardından yeni sezonda Kumruspor'da forma giymişti.

Son dönemlerde dikkat çeken bir performans sergileyen Temel Geçtan geçen sezon 52 Yalıköyspor'da 1 gol ve 10 asistlik performans gösterirken bu sezon ise Kumruspor formasıyla 2 gol ve 8 asist yaptı.

Editör: Samet Karadağ