Teşkilat Neslihan kimdir? Teşkilat dizisi Neslihan kimdir gerçek adı ne? TRT 1'in Teşkilat dizisinin başrolünde oynayan Neslihan kimdir? Teşkilat Neslihan gerçek adı ne? Teşkilat Neslihan karakterini oynayan Aybüke Pusat kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat sevgilisi kim? İşte Aybüke Pusat'ın oynadığı diziler, Aybüke Pusat dizileri, Aybüke Pusat instagram hesabı, Aybüke Pusat hakkında bilgiler ve Aybüke Pusat sosyal medya hesapları:

Teşkilat Neslihan kimdir? TRT 1 Teşkilat dizisi Neslihan kimdir?

teskilat-dizisi-neslihan-kimdir-aybuke-pusat

Teşkilat dizisi yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Dizideki oyuncular ve karakterler de haliyle büyük ilgi çekiyor. Peki Teşkilat dizisi Neslihan kimdir? Teşkilat dizisinde Neslihan rolünde Aybüke Pusat karşımıza çıkacak.

Teşkilat Dizisi Neslihan kimdir gerçek adı ne?

TRT 1'in Teşkilat dizisinin karakterlerinden birisi olan Neslihan rolünde Aybüke Pusat'ı izleyeceğiz. Teşkilat dizisi yeni sezon oyuncuları arasında yer alan Aybüke Pusat, Teşkilat Neslihan rolünü oynuyor.

Başrol oyuncusu olarak diziye dahil olan Nesihan rolünde Aybüke Pusat diziye yeni bir renk getirecek.

Aybüke Pusat kimdir kaç yaşında?

Neslihan rolünde izleyeceğimiz Aybüke Pusat 28 yaşında. Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara’da doğdu.

Aybüke Pusat nereli?

Neslihan karakterini canlandıran Aybüke Pusat Ankara'da doğdu. Miss Turkey yarışmasının üçüncüsü olarak, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştur. Eğitimine devam etmek adına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde öğrenim görmeye başlamıştır.

Aybüke Pusat sevgilisi kimdir?

aybuke-pusat-sevgilisi-kim-furdan-andic

2019 yılından beri Furkan Andıç ile sevgili olan Aybüke Pusat, uzun süre sosyal medyadan uzak bir hayat sürdüler. Bu sene Haziran ayında ilk defa sosyal medyadan sevgilisi Furkan Andıç ile fotoğraf paylaşan Aybüke Pusat’ın sevgilisi de ünlü bir oyuncu olan Furkan Andıç.

Furkan Andıç 1990 İstanbul doğumlu, aslen ise Trabzonlu… Anne tarafı ise Boşnak.

Aybüke Pusat boyu kaç cm?

Güzel oyuncunun boyu da çok merak ediliyor. Aybüke Pusat’ın boyu 173 cm.

Aybüke Pusat hangi dizilerde oynadı?

Televizyon kariyerine Medcezir dizisinde Elif karakteriyle adım atan kendisi, daha sonra O Hayat Benim ve Familya gibi dizilerde de başarılı performanslar sergilemiştir. 2017-2018 yılları arasında ise Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi yetenekli oyuncularla birlikte Söz dizisinde izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Rol aldığı projelerdeki performanslarıyla göz dolduran bir sanatçıdır.

Aybüke Pusat son zamanlarda çok başarılı dizilerde yer alarak adını duyurdu. Şahin Tepesi, Her Yerde Sen, 50m2, Hayaller ve Hayatlar, Alef: Mal-i Hülya ve Sıfırıncı Gün gibi yapımlarda önemli roller üstlendi. Performansıyla izleyicileri etkileyen Aybüke Pusat'ın oyunculuk yeteneği göz kamaştırıcı.

  • 2014-2015 Medcezir / Elif Denizer

  • 2015 / Beş Kardeş / Zeynep

  • 2014-2016 O Hayat Benim

  • 2016 Familya / Su Beyoğlu

  • 2017-2018/ Söz / Bahar Kutlu

  • 2018 Şahin Tepesi / Verda Özden

  • 2019 Her Yerde Sen / Selin Sever

  • 2022-2023 Sıfırıncı Gün / Nisan

  • 2023 Teşkilat / Neslihan

Aybüke Pusat sosyal medya hesapları

İnstagram: @aybukepusat

Kaynak: HABER MERKEZİ