The Platform 2 geliyor! Platform 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

The Platform 2 Geliyor!

2019’da yayınlanan İspanyol filmi The Platform’un ikinci sezonu olacağı iddiaları gündem oldu.

İlk sezonu oldukça sevilen film konusuyla oldukça ses getirmişti. Dikey bir hapishanede geçen filmde, her katta iki mahkum bulunur. Hapishanenin ortasından geçen bir platform, en üst kattan başlayarak aşağıya doğru yemek taşır. Platform her katta belli bir süre duruyor ancak herkes kendinden fazla yemek yediği için alt katlara yemek kalmaz. 30 günde bir kat değiştiren mahkumlar aç kalmamak için her seferinde zor kararlar vermek zorunda kalır.

Platform 2

Tüketim alışkanlıkları, sınıf farklılıklarını ve insan doğası üzerinden sistem eleştirisi yapan filmin ikinci sezonu geleceği iddia edildi. Bu iddiaların ardından Netflix sosyal medya hesabından The Platform 2’nin geleceğini duyurdu.

Platform 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Platform 3

Netflix sosyal medya hesabından yeni fotoğraflar paylaşarak filmin devam filminin geleceğini resmen onayladı. The Platform 2 çok yakında diyen Netflix, resmi bir tarih belirtmese de filmin 2. sezonunun yakın bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

Yüzyıllık Yalnızlık Dizi Mi Oluyor? Yüzyıllık Yalnızlık Kitabının Konusu Ne? Yüzyıllık Yalnızlık Dizi Mi Oluyor? Yüzyıllık Yalnızlık Kitabının Konusu Ne?